دوره جامع آموزش فتومونتاژ حرفه ای ( همراه با مدل سازی )

Play Video

توضیحات دوره آموزش فتومونتاژ

در دوره آموزش فتومونتــاژ چه می گذرد؟ شــاید بـــرای شما هم پیش آمده باشه که از دوستانتون بپرسید چطور میتونم ایــــده های خودم را با فتومونتاژ اجــــرا کنم یا برای یک فتومونتــاژ خــــوب از چه نرم افــــزاری استفاده کنم  یا چه سبک و تکنیکــی برای بیان ایــــده من منــاسب هست یا گاها به اطرافیـــــــان گله کنید که چـــرا فتومونتاژ های من بعد اجرا رنگ و روی پخته به خود نگرفته و توجه مخاطب جلب نمیکنه. خلق تصاویری خیالی که به واقعیت نزدیک باشه و مخاطب اونو به عنوان یک اتفاق بپذیره میتونه خیلی جذاب باشه.

در دوره آموزش فتومونتاژ یاد می گیریم در کنـــــار تکنیک های فتومونتاژ و مدل سازی چطور تصاویر ذهنی خودمون همراه با تفکر درست اجرا و پیاده سازی کنیم.

پیشنیاز دوره
  • آشنایی با نرم افزار فتوشاپ
  • بلند پروازی
  • اهل ماجراجویی
  • وقت شناسی
  • ذهن خلاق
سرفصل ها

برسی فتومونتاژ و فتومنیپولیشن
مفهوم در تصویر
تناسبات در تصویر
ترکیب بندی
پرسپکتیو
مدل سازی مقدماتی برای ساخت صحنه ( نرم افزار اسکچاپ )
جزئیات در تصویر
ترکیب تصاویر
متریال گزاری در فتوشاپ
نور و سایه
فتومونتاژ و تکنیک های آن

نحوه برگزاری

آموزش فتومونتاژ بصورت یک ماهه  و در8 جلسه دو ساعته در روزهای  یکشنبه و چهار شنبه از ساعت 6 الی 8  عصر بصورت آنلاین درفضای اسکای روم برگزار خواهد شد.

پس از پایان هر جلسه، پشتیبانی از طریق گروه تلگرام صورت میگیره و شما میتونید تمارین  و سوالات خودتون در اونجا ارسال کنید.

هزینه ثبت نام
  •  هزینه ثبت نام دوره 2 میلیون تومان برای هر نفر است.
  • تخفیف ثبت نام زود هنگام با مبلغ 1 میلیون 500 هزار تومان  تا تاریخ 3 شهریور1401
  • پرداخت  اقساطی شامل تخفیف ثبت نام زود هنگام نمی شود و شما می توانید هزینه دوره را در دو مرحله واریز کنید مرحله اول قبل دوره و مرحله دوم جلسه چهارم دوره.
قوانین و مقررات دوره

حتما قبل از ثبت نام برنامه خود را با برنامه کلاس هماهنگ کنید تا روزهای کلاس تداخلی با برنامه شما نداشته باشد.

انجام تمرین ها پیش از هرچیزی به خودتان کمک می کند تا مهارت های خود را بهبود ببخشید و در نهایت گام به گام و همراه با کلاس پیش بروید. پس انجام دادن تمرین ها الزامی است.

به علت محدود بودن ظرفیت کلاس بعد از ثبت نام امکان کنسلی وجود نداره .

سه جلسه غیبت و عدم حضور فعال در کلاس منجر به حذف شما از دوره خواهد شد.

پرس و پاسخ
  •  اگر در مورد محتوای دوره آموزش فتومنتاژ سوالی  دارید می تونید از طریق دایرکت اینستاگرام سوالات خودتون مطرح کنید.

 صفحه اینستاگرام

هزینه ثبت نام : 2 میلیون تومان

(6219-8619-1793-9026)

بانک سامان – به نام علی زورمند

بازار کار پس از آموزش فتومونتاژ

هرچه به جلو پیش می رویم، برند های بیشتری به اهمیت تبلیغات و حضور یک تصویر درست و با کیفیت برای تبلیغ پی می برند. جالبه بدونید یکی از شاخه های پر درآمد طراحی گرافیک، مارکتینگ و تبلیغات است.
کافی است یک نگاه کوتاه به تکنیک هایی که در تبلیغات استفاده می شود بی اندازید، متوجه خواهید شد که تکنیک فتومونتاژ و ترکیب تصاویر به شیوه درست نقش مهمی در تبلیغات دارد و طراحان گرافیک که به تکنیک فتومونتاژ مسلط هستند فرصت های شغلی زیادی خواهند داشت. پست های شبکه های اجتماعی، کاور ها و اکثر تصویر سازی ها در فضای تبلیغات از ترکیب تصاویر بوجود می آیند.
از طرفی ترکیب فتومونتاژ با سایر تکنیک ها و تنوع استفاده از اون میتونه علاوه بر بازار کار در زمینه پروژه های شخصی و ساخت یک پرتفولیو خوب به شما کمک کند.
بعد از این دوره و یادگیری تکنیک فتومونتاژ شما می توانید به عنوان یک فریلنسر یا کارمند در زمینه گرافیک فعالیت کنید.

با توجه به نیاز مبرم تمام شرکت‌ها و کسب و کارها به تبلیغات و تهیه محصولات بصری، تقاضای زیادی برای استخدام کارشناس گرافیک وجود دارد و این موقعیت شغلی، یکی از مشاغل پردرآمد به حساب می‌آید. میزان دستمزد و حقوق ماهیانه یک طراح گرافیک بسته به نوع شرکت و حوزه فعالیت آن متغیر است. اما به طور کلی حقوق ماهیانه یک طراح گرافیک تازه کار و کارآموز در ایران از حدود 2 میلیون تومان شروع می‌شود و با افزایش تجربه و مهارت به تدریج بالاتر می‌رود.

فرصت های فتومونتاژ

شاید تکنیک های محدودی وجود داشته باشد که بتواند حجم زیادی از نیاز های ما را در زمینه های مختلف برآورده کند. ما هر کاری که انجام می دهیم بر مبنای تصویری است که خود از اجزایی تشکیل شده، ممکن است این تصویر یکپارچه باشد و یا ما با ترکیب چندین عنصر به یک تصویر یکپارچه برسیم.

فرقی نمی کند در زمینه هنر کار شما چه باشد، نقاش ، کارگردان، طراح گرافیک، عکاس، معمار و … در نهایت شما برای پیاده سازی ایده های خودتان نیاز به یک تصویر پایه و با کیفیت دارید، می توانید به عنوان یک نقاش پیش از نقاشی با فتومونتاژ ایده خود را در زمان کوتاه اجرا کنید و در ادامه با تصویری کلی که از ایده خود دارید آنرا روی بوم نقاشی کنید. یا یک معمار که می خواهد زمان کمتری برای رندر های خود بگذارد و با فتومونتاژپروژه های خود را پست پروداکشن می کند و یا یک طراح گرافیک و عکاس در کارهای خود می تواند پروژه های خلاقانه و تبلیغاتی را پیاده سازی کند و حتی در ساده ترین حالت ممکن تنها می خواهید تصاویر ذهنی خودتان را به جهان نشان دهید، این آرزوی هرکسی است که تصاویری که در ذهن خود می بیند را به اطرافیان نشان دهد.

فتومونتاژ یک تکنیک پرکاربرد و دقیق است که با استفاده از آن می توانید هر آنچه در ذهن دارید را به بهترین شکل پیاده سازی کنید. همچنین شما بعد از مسلط شدن روی این تکنیک می توانید به راحتی از سایر همکاران و فعالان حوزه کاری خود متمایز شوید، فرقی نمی کند دانشجو باشید و یا فریلنسر یا کارمند در نهایت کسی که بتواند ایده های خود را اجرا کند موفق است.

نمونه تصاویر آموزش داده شده در دوره های قبل